null

Zmiany na kolei

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od 13 lutego do 11 marca zmieni się kursowanie pociągów SKM linii S2 oraz Kolei Mazowieckich pomiędzy stacjami Warszawa Rembertów i Sulejówek Miłosna. Ma to związek z budową nowego tunelu drogowego na drodze wojewódzkiej nr 638 w Sulejówku i zamykaniem torów kolejowych w tym miejscu.

Zmiany dotyczące pociągów Kolei Mazowieckich:

ruch pociągów na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna będzie odbywał się po jednym czynnym torze. Część pociągów KM do/z Mińska Mazowieckiego i Mrozów zostanie odwołana. Na ten czas zostanie wprowadzone dodatkowe zatrzymanie 3 pociągów Intercity i 2 pociągów przyspieszonych KM w stacji Sulejówek Miłosna. Pomiędzy stacjami Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna ZTM Warszawa uruchomi  autobusową linie zastępczą ZS2. Będzie również obowiązywało honorowanie biletów KM w autobusach ZTM.

Zmiany dotyczące Szybkiej Kolei Miejskiej:

kursowanie pociągów SKM linii S2 pomiędzy stacjami Warszawa Rembertów i Sulejówek Miłosna zostanie całkowicie wstrzymane. Pomiędzy stacjami Warszawa Rembertów i Sulejówek Miłosna będą jeździły autobusy linii zastępczej ZS2.