null

Zmarł Pan Stanisław Piwowar

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Stanisława Piwowara, Radnego Rady Dzielnicy Rembertów w latach 2010-2014 oraz zastępcy Burmistrza Dzielnicy Rembertów w latach 2017-2018, społecznika zaangażowanego w sprawy społeczności lokalnej.
Zarząd i Rada Dzielnicy Rembertów wraz z pracownikami urzędu składają wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie zmarłego Stanisława Piwowara.
Jednocześnie informujemy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 15.06.2020 roku o godzinie 11.00 w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej  przy ul. Grzybowej 1.

Śmierć Pana Stanisława Piwowara poruszyła mieszkańców Rembertowa. Poniżej publikujemy kondolencje przesłane przez Radę Osiedla „POCISK”, MRSiR, siatkarzy  i  piłkarzy z  Rembertowa.

„Z ogromnym, bólem  przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela, kolegi, sportowca  Stanisława Piwowara. Małżonce Kasi i córkom składamy najwyższe wyrazy współczucia.
Pamięć o Stanisławie nie zaginie,  bo zostawił  po sobie  kawał swojego życia poświęcony naszej lokalnej społeczności. Znamy go z działalności  w Radzie Szkoły,  Radzie i Urzędzie Dzielnicy Rembertów, zna Rada Sportu i Rada Osiedla „POCISK, siatkarze i piłkarze z naszej Dzielnicy, Wspólnoty  Mieszkaniowe, każde dziecko z  podwórka, sąsiedzi i Mieszkańcy z  Osiedla Pocisk. Zawsze będziesz dla nas „naszym Stanisławem”, góralem spod  Limanowej, mądrym,  prawym i dobrym człowiekiem, wrażliwym na  krzywdę  ludzką, walczącym o  lepsze  jutro.
Rada Osiedla „POCISK”, MRSiR, siatkarze i piłkarze z  Rembertowa."