null

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji charytatywnej Świątecznej Eko Pomocy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W sobotę, 10 grudnia w godzinach od 10.00 do 14.00 na terenie dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul Zawodzie 16 na Mokotowie oraz ul. Płytowa 1 na Białołęce) Miasto Stołeczne Warszawa wraz z Fundacją Muzycznych Czarodziei, będą prowadzili zbiórkę odpadów, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii, szkła opakowaniowego, plastiku, metalu i papieru.

W zamian za przekazane odpady będzie można otrzymać choinki w doniczkach.

Rozdawane będą zarówno mniejsze jak i większe choinki w zależności od wielkości i ilości przyniesionych odpadów. Wszystkie będą w donicach. Cały dochód z zagospodarowania odpadów przyniesionych przez mieszkańców w ramach wydarzenia przeznaczony zostanie na wsparcie Fundacji Muzyczni Czarodzieje, której podstawą i fundamentem jest praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Suwalskiej 11 w Warszawie.

Dojazd zapewniony zostanie przez specjalne linie autobusowe ze stacji metra Młociny (nr 926) i metra Wilanowska (nr 908). Opłata za przejazd jest zgodna z cennikiem biletów komunikacji miejskiej na terenie m.st. Warszawa.

Zachęcamy do udziału!

Regulamin wymiany odpadów dostępny jest na stronie: https://czysta.um.warszawa.pl/czysta/-/blogs/zapraszamy-do-udzialu-w-tegorocznej-edycji-charytatywnej-swiatecznej-eko-pomocy-rozdajemy-choinki-w-doniczkach-?_33_redirect=https%3A%2F%2Fczysta.um.warszawa.pl%2Fczysta%3Fp_p_id%3D33%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_aOgBfC8i6tO9__column-2%26p_p_col_count%3D2