null

Zaduszki na jazzowo

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.11.2021 19:00 - 02.11.2021 20:00
Biblioteka Publiczna w Rembertowie, Gawędziarzy 8, Warszawa

Stało się już tradycją, że 2 listopada w bibliotece rozbrzmiewa jazz. Tym razem, na scenie w sali widowiskowej wystąpi Wioleta Markowska, ćwierćfinalistka IX edycji programu rozrywkowego „The Voice of Poland”.

Wokalistka, która zabierze słuchaczy w muzyczną podróż, pełną sentymentalnych wspomnień, jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Ukończyła studia wyższe na kierunku Jazzu i muzyki estradowej, o specjalności wokalistyka jazzowa. Ponadto jest laureatką licznych festiwali piosenki oraz członkinią Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia w Warszawie.
Obecnie pracuje nad materiałem na swoją płytę, gdzie jest współkompozytorką oraz autorką tekstów większości piosenek.
Na wydarzenie można się zapisać pod numerem telefonu 22 255 39 99 lub osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 55 (II piętro, ul. Gawędziarzy 8 ). Liczba miejsc ograniczona.
Podczas wydarzenia obowiązują obostrzenia sanitarne wynikające z przepisów prawa.
Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Gawędziarzy 8 ) w godzinach otwarcia placówki lub pod numerem telefonu 22 255 39 99.

Na plakacie informacje dotyczące koncertu Zaduszki na jazzowo. W tle postać piosenkarki Wiolety Markowskiej.
Zaduszki na jazzowo