null

Z Rembertowa w świat. Maroko – historia pewnej miłości, cz. 2

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.04.2022 18:00 - 08.04.2022 19:30
Biblioteka Publiczna w Rembertowie, Gawędziarzy 8, Warszawa

Kolejne spotkanie z cyklu „Z Rembertowa w świat” odbędzie się 8 kwietnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy. Prelekcja „Marrakesz – historia, kultura i zabytki” to druga część prezentacji „Maroko – historia pewnej miłości”, której autorami są rembertowscy podróżnicy: państwo Aleksandra i Adam Białoń.

Małżeństwo stale realizujące swoją miłość do wędrówek, fotografii, muzyki oraz kulinariów, po raz pierwszy opowiadało o Maroku w lutym. Prezentacja była pełna fotografii, rekwizytów i fascynujących opowieści. Tym razem uczestnicy spotkania odbędą wycieczkę po Marrakeszu widzianym jako miasto zabytkowe, zagadkowe i zachwycające niezwykłą kulturą. Sprawdzeni prelegenci zapewnią dobrą rozrywkę i rzetelne wskazówki, jak wyruszyć z Rembertowa w świat!
Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mejlowy: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Gawędziarzy) w godzinach otwarcia placówki lub pod numerem telefonu 22 255 39 99.