XXVII sesja Rady Dzielnicy Rembertów

XXVII sesja Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy odbędzie się 16 listopada 2020 roku o godzinie 14.00.  Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

Link bezpośredni do transmisji obrad sesji Rady Dzielnicy Rembertów. Transmisja zostanie uruchomiona wraz z rozpoczęciem Sesji Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.

Szczegóły dot. prac Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy publikowane są na stronie internetowej www.rembertow.esesja.pl

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji
2. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania wniosku o zmiany w załączniku dzielnicowym Nr VIII do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok – zmiana XIII – druk nr 157.
3. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania wniosku o zmiany w załączniku dzielnicowym Nr VIII do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok – zmiana XIV – druk nr 158.
4. Interpelacje i zapytania radnych.
5. Wolne wnioski i informacje.
6. Zamknięcie sesji.

Uchwały Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy:
Numer w sprawie z dnia  szczegóły
81/XXVII/2020  zaopiniowania wniosku o zmiany w załączniku dzielnicowym Nr VIII do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok – zmiana XIII   16-11-2020  szczegóły

Protokół z XXVII sesji Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy