null

Wyniki konkursu literackiego "Opowiem Wam Historię"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
fdb93d4a851fd0e79cecd41d3dafd149b2529cd8.jpg

Z przyjemnością informujemy, że znamy już wyniki konkursu literackiego "Opowiem Wam Historię". Okazały się one pomyślne dla uczestników z Rembertowa. Komisja, którą współtworzył Ernest Bryll, Maciej Wojtyszko, Justyna Ścibor nagrodziła dwie prace o tematyce związanej z naszą dzielnicą, a laureatkami zostały uczennice rembertowskiej Szkoły Podstawowej nr 376, reprezentujące w konkursie Dom Kultury „Rembertów”.

Nagrodę główną za opowiadanie pt. ,,Opowieść o magicznym lesie w Rembertowie’’, w kategorii dziecięcej, otrzymały: Agata Załęska oraz Patrycja Szydłowska. W swojej pracy konkursowej podkreśliły wartość rembertowskich lasów, które stanowią miejsce wspólnych zabaw, przygód i oddziałują na wyobraźnię. Wyróżnienie otrzymała Maria Ladzik za wiersz pt. ,,Mój Rembertów’’. Marysia skupiła się na tym, że Rembertów jest dzielnicą "dla każdego" - znajdziemy tu lasy, liczne place zabaw, ale i uczelnię wyższą.

Serdecznie gratulujemy laureatkom konkursu, za ich literacką wrażliwość i wspaniałą promocję Rembertowa. Nie możemy doczekać się momentu, w którym możliwe będzie przeczytanie nagrodzonych prac w pokonkursowym tomiku.

(tekst: Weronika Świderska, koordynator konkursu w Domu Kultury "Rembertów")