Uwaga pasażerowie Szybkiej Kolei Miejskiej

Pociąg SKM | Autor: P.Stanisławski

Od 2 grudnia nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów SKM linii S2. Są spowodowane trwającymi pracami przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia. Prosimy o sprawdzanie rozkładów jazdy przed podróżą.

LINIA S2

Od piątku, 2 grudnia ostatni pociąg z Lotniska Chopina odjedzie o godz. 21.22, a trzy ostatnie, późnowieczorne pociągi w kierunku Sulejówka Miłosny pojadą w skróconej relacji, ze stacji Warszawa Wschodnia. W przeciwnym kierunku, ostatni pociąg z Sulejówka Miłosna do Lotniska Chopina odjedzie o godz. 20.31 (za wyjątkiem wtorku, 6 grudnia, kiedy ostatni kurs w tej relacji odjedzie z Sulejówka Miłosny o godz. 21.06). Pozostałe pociągi pojadą w skróconej relacji, wyłącznie do stacji Warszawa Wschodnia.

Natomiast od środy, 7 grudnia do soboty, 10 grudnia pociągi SKM łączące Sulejówek Miłosną z Lotniskiem Chopina zostaną podzielone na dwie linie. Pociągi linii S2 będą kursowały w relacji Lotnisko Chopina – Warszawa Zachodnia, natomiast w relacji Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna pojadą składy linii S20.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S2