null

Stowarzyszenie Rembertów Team

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Stowarzyszenie Rembertów Team to grupa zapaleńców biegowych na różnym poziomie zaawansowania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Organizujemy otwarte treningi oraz wydarzenia biegowe. W sezonie, we wtorki i czwartki można nas spotkać biegających na stadionie na tzw. kołowaniach. Oprócz tych treningów umawiamy się na wspólne bieganie także w inne dni. 29 lutego, Halloween, Tłusty czwartek, pierwszy dzień wiosny, dzień dziecka to dla nas idealne okazje aby uczcić je wspólnym bieganiem. Zimową porą natomiast organizujemy treningi na hali oraz czwartkowe spotkania biegowe w cyklu 5-10-15.

Biegaczy Rembertów Team można łatwo poznać po żarówiastych koszulkach z charakterystycznym logo w kształcie biegacza.

Biegowe spotkania treningowe to jednak nie jedyna aktywność, jaką podejmujemy razem. Członkowie Rembertów Team trenują wspólnie też inne dyscypliny sportu. W ramach teamu działa także Sekcja Morsy, która gorąco zachęca do cotygodniowych zimnych kąpieli na Gliniankach w Zielonce.

Wspólnie wyjeżdżamy na zawody biegowe oraz dopingujemy się nawzajem. Członkowie RT są ze sobą tak zżyci, że nawet jeśli nie startują w zawodach, to często jadą na nie, żeby pokibicować swoim kolegom i koleżankom z drużyny.

Więcej informacji na stronie: http://www.rembertowteam.waw.pl/ oraz https://www.facebook.com/RembertowTeam/