null

Stowarzyszenie Rembertów Team

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grupa osób na boisku, w strojach biegowych: pięć kobiet, jeden mężczyzna i dziecko.

Stowarzyszenie Rembertów Team to amatorska drużyna biegowa, skupiającą biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Organizujemy otwarte treningi oraz wydarzenia biegowe. Obecnie zapraszamy na stadion przy ul. Kadrowej 9, gdzie w każdy wtorek prowadzone są treningi biegowe pod okiem trenera z licencją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a każdy czwartek treningi ogólnorozwojowe nie tylko dla biegaczy, które z kolei prowadzi  trener OCR Maciej Sukiennik.  Poza treningami umawiamy się na wspólne przebieżki, długie wybiegania czy trailowe biegi z czołówkami po wydmie w Wesołej. Spotykamy się też na urodzinach Stowarzyszenia czy organizujemy wyzwania biegowe. O zdrowie nas - biegaczy dbają fizjoterapeuci, których zapraszamy na treningi, w czasie których mamy darmowe konsultacje.

Członkowie Rembertów Team trenują wspólnie też inne dyscypliny sportu. W ramach teamu działa także Sekcja Morsy, która gorąco zachęca do cotygodniowych zimnych kąpieli na Gliniankach w Zielonce.

Wspólnie wyjeżdżamy na zawody biegowe oraz dopingujemy się nawzajem. Członkowie Stowarzyszenia Rembertów Team są ze sobą tak zżyci, że nawet jeśli nie startują w zawodach, to często jadą na nie, żeby pokibicować swoim kolegom i koleżankom z drużyny.

Z wielka przyjemnością rywalizujemy między sobą: rokrocznie organizujemy Test Cooper`a, w którym udział nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla członków Stowarzyszenia - mieszkańcy Rembertowa i sąsiednich dzielnic równie chętnie w nim uczestniczą. Od lat nagradzamy zwycięzców naszego Grand Prix - udział w tym konkursie nie tylko motywuje nas do udziału w zawodach, ale również do podnoszenia swojej sprawności fizycznej.

Biegaczy Stowarzyszenia Rembertów Team można łatwo poznać po żarówiastych koszulkach z charakterystycznym logo w kształcie biegacza. Biegasz? Biegaj z nami! Rembertów Team Biega Razem!

Więcej informacji na stronie: http://www.rembertowteam.waw.pl/ oraz https://www.facebook.com/StowarzyszenieRembertowTeam

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.