null

Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielewskim

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.10.2021 19:00 - 29.10.2021 20:00
Biblioteka Publiczna w Rembertowie, Gawędziarzy 8, Warszawa

Biblioteka Publiczna w Rembertowie zaprasza na spotkanie z Wojciechem Chmielewskim, rembertowianinem, autorem książek obyczajowych „Jezioro Dargin”, „Brzytwa”, „Kawa u Doroty”, „Najlepsza dentystka w Londynie”, „Magiczne światło miasta”, „Biały bokser” oraz „Belweder gryzie w rękę”.

Akcja jednej z powieści rozgrywa się w Rembertowie. Nasz gość jest również autorem opowiadań, esejów, recenzji i słuchowisk dla Teatru Polskiego Radia.
Spotkanie poprowadzi Anna Rucińska z wydawnictwa Czytelnik, a fragmenty książki "Jezioro Dargin" przeczyta aktor Andrzej Ferenc. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora.
Podczas wydarzenia obowiązują obostrzenia sanitarne wynikające z przepisów prawa.
Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Gawędziarzy 8 ) w godzinach otwarcia placówki lub pod numerem telefonu 22 255 39 99. 

Plakat zapraszający na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielewskim, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Rembertowie.
Plakat zapraszający na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielewskim, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Rembertowie.