null

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.03.2024 19:00 - 01.03.2024 20:30
grafika z czarno-białym zdjęciem Katarzyny Nosowskiej

Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie literackie – spotkanie autorskie z udziałem Katarzyny Nosowskiej, które odbędzie się 1 marca o godzinie 19 w sali widowiskowej Biblioteki przy ulicy Gawędziarzy 8.

Kasia Nosowska, wybitna polska artystka, urodzona w 1971 roku w Szczecinie, znana jako piosenkarka, autorka tekstów, pisarka oraz wokalistka zespołu rockowego Hey, zasłynęła jako laureatka pierwszej edycji Paszportów „Polityki” oraz zdobywczyni aż 22 Fryderyków, co stanowi rekordowy wyczyn. Jest twórczynią 19 płyt z zespołem Hey oraz autorką 7 solowych albumów.
Napisała książki: „A ja żem jej powiedziała”, „Powrót z Bambuko” i ostatnią „Nie mylić z miłością”. Była również gospodynią autorskiej audycji „Tranzytem do niebytu” na antenie stacji radiowej Roxy FM. Za swoje zasługi została uhonorowana Złotym Krzyżem Zasługi w 2013 roku.
Katarzyna Nosowska z dumą podkreśla swoją postawę wobec życia, mówiąc: „Mam ambicję korzystać z niezbywalnego prawa do samodzielnego decydowania o tym, co przystoi, a co nie przystoi kobiecie w moim wieku”.

Wstęp na to wyjątkowe spotkanie jest wolny.

Wydarzenie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia