null

Spacer historyczno-literacki po Rembertowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.09.2022 09:55 - 24.09.2022 12:00
Biblioteka Publiczna w Rembertowie, Gawędziarzy 8, Warszawa

Interesujesz się dziejami Rembertowa? Chcesz poznać naszą dzielnicę od literackiej podszewki? Wybierz się na spacer historyczno-literacki po Rembertowie! Prowadzenie: Olga Potrzuska, przewodnik warszawski.

Tym razem w sobotnie przedpołudnie czytelnicy biblioteki przy ul. Gawędziarzy będą mogli nie tylko wypożyczyć książki i wziąć udział w zajęciach “Sobotnie czytanie”, ale także wyruszyć na miniwyprawę szlakiem historii dzielnicy i rembertowskich akcentów w literaturze. Uczestnicy spaceru historyczno-literackiego po Rembertowie zbiorą się 24 września o 9:55 pod biblioteką, która będzie również ostatnim punktem na mapie dwugodzinnego wydarzenia.
Olga Potrzuska, będąca czytelniczką i wolontariuszką rembertowskiej biblioteki, oprowadzi wycieczkę po ciekawych miejscach dzielnicy, opowie o książkach, w których pojawia się Rembertów oraz mieszkających w nim pisarkach i pisarzach. Wstęp na wydarzenie jest wolny, nie obowiązują zapisy ani ograniczenia wiekowe. Program spaceru zainteresuje zarówno dorosłych, jak i całkiem młodych miłośników Rembertowa.

Zapraszamy!