null

Rodzinna gra miejska Odkryj Historię Olszynki Grochowskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.02.2022 10:00 - 26.02.2022 13:00
Dom Kultury Wygoda, Koniecpolska 14, Warszawa

Zbliża się 191. rocznica Bitwy pod Olszynką Grochowską. Z tej okazji zapraszamy wspólnie z Domem Kultury "Wygoda" do udziału w rodzinnej grze miejskiej “Odkryj Historię Olszynki Grochowskiej”.

Uczestnicy gry na terenie osiedla Kawęczyn-Wygoda poznają miejsca i ciekawostki związane z bitwą pod Olszynką Grochowską – największą jaką stoczono w Powstaniu Listopadowym.
Ta forma zwiedzania to wspaniała okazja do nauki historii poprzez zabawę na świeżym powietrzu, w rodzinnym gronie. Na śmiałków wyprawy będzie czekać wiele ciekawych zadań do wykonania.
Rozpoczęcie gry: 26 lutego 2021 r. (sobota), o godz. 10.00 przy pomniku Bitwy Grochowskiej (styk ul. Traczy i Szerokiej)
Zakończenie gry: Dom Kultury “Wygoda”, ul. Koniecpolska 14.
Czas trwania gry: ok. 3 godz.
Drużyny powinny liczyć od 2 do 6 osób.
Wstęp wolny. Gra odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
Dla Uczestników przewidziano upominki oraz pamiątkowe dyplomy.
UWAGA:
Należy zapoznać się z Regulaminem Gry Miejskiej "Poznaj historię Olszynki Grochowskiej" zamieszczonym na stronie internetowej Domu Kultury Wygoda.
Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest zgłoszenie drużyny do 21 lutego 2022 r. (poniedziałek) do godz.18.00 lub do wyczerpania liczby miejsc przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.
Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres mailowy:
dkwygoda@op.pl lub osobiście dostarczyć do siedziby Organizatora: ul. Koniecpolska 14.

Zapraszamy!