null

Rembertowski Klub Planszówek w bibliotece

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.02.2023 16:00 - 07.02.2023 19:00
Biblioteka Publiczna w Rembertowie, Gawędziarzy 8, Warszawa

Biblioteka Publiczna w Rembertowie zaprasza czytelników i sympatyków biblioteki na kolejną odsłonę Rembertowskiego Klubu Planszówek. Spotkania fanów gier planszowych, logicznych i karcianych odbywają się w sali widowiskowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy co miesiąc, w wybrany wtorek w godzinach 16:00-19:00.

W różnorodne i wciągające gry będzie mógł zagrać w bibliotece każdy chętny, niezależnie od wieku. Na stanowiskach z planszówkami, quizami i układankami pojawią się zarówno propozycje dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Organizator zapewnia dostęp do kilkudziesięciu pozycji, głównie w języku polskim, ale możliwe są również rozgrywki po ukraińsku. Na szczególną uwagę zasługują nowo zakupione ze środków Programu Rozwoju Wolontariatu w Bibliotekach planszowe gry strategiczne i literackie.
Do spotkania można dołączyć o dowolnej porze między 16:00 a 19:00. Rozgrywki są prowadzone przez wolontariuszy biblioteki. Zainteresowani nadal mogą włączać się w animację cyklicznego wydarzenia – stale czekamy na zgłoszenia przyszłych wolontariuszy! Zapraszamy do współtworzenia Klubu!