null

Rembertów gra w brydża

Drukuj otwiera się w nowej karcie

30 kwietnia 2022 r. podsumowaliśmy rozgrywki o Mistrzostwo Rembertowa w brydżu sportowym. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury "Rembertów".

Trudna sytuacja związana z pandemią miała wpływ na wszelką działalność kulturalno-sportową, co nie ominęło też rozgrywek brydżowych o Mistrzostwo Rembertowa. W 2020 i 2021r. rozegrano zaledwie 10 turniejów (w innych latach było to 15 turniejów w ciągu roku).
Wyniki tych nietypowych rozgrywek ukształtowały się następująco:

  • w klasyfikacji indywidualnej pierwsza trójka to: Czernohorski Gerard, Składanowski Waldemar i Cała Wiktor;
  • klasyfikacja par brydżowych: I miejsce - Czernohorski Gerard, Składanowski Waldemar, II miejsce - Cała Wiktor, Olszewski Zdzisław, III miejsce Iwanicki Maciej, Lis Tomasz. 

Burmistrz Dzielnicy Rembertów Maciej Iwanicki i Dyrektor Domu Kultury Robert Jasiński wręczyli puchary i nagrody dla najlepszych brydżystów (puchar dla burmistrza wręczał organizator rozgrywek Leszek Piórkowski).
Po zakończeniu uroczystości rozegrano I turniej kwalifikacyjny, a do końca roku – mimo okresu wakacyjnego - odbędzie się ich jeszcze 14.
W imieniu organizatorów turnieju zapraszamy wszystkich pasjonatów brydża do skonfrontowania swoich umiejętności z innymi. Turnieje odbywają się w Domu Kultury “Rembertów”. Dodatkowych informacji udziela Leszek Piórkowski (Tel. 600882055). 

Zapraszamy!

Podsumowanie rozgrywek brydżowych w Rembertowie, które odbyły się w sali widowiskowej Domu Kultury "Rembertów". Uczestnicy: Robert Jasiński, Leszek Piórkowski, Maciej Iwanicki.
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Podsumowanie rozgrywek brydżowych w Rembertowie, które odbyły się w sali widowiskowej Domu Kultury "Rembertów". Za stołem prezydialnym siedzą: Robert Jasiński, Leszek Piórkowski, przemawia na stojąco Maciej Iwanicki.
Przy długim stole siedzą uczestnicy rozgrywek brydżowych w Rembertowie. Zdjęcie zrobione w sali widowiskowej Domu Kultury "Rembertów"