null

REMBERTÓW BUDUJE DRUŻYNĘ!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy Seniorów z Dzielnicy Rembertów do udziału w V Warszawskiej Olimpiadzie Seniorów, która odbędzie się 22 i 23 września 2023 roku.

Olimpiada to wydarzenie dla osób 60+ realizowane przy wsparciu m.st. Warszawy. Ma na celu promowanie sportu i rekreacji wśród seniorów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz integrację społeczną. W tym roku zawody odbywać się będą w CSR Bielany i Hutnik oraz na Górce Szczęśliwickiej.

Podczas olimpiady uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z atrakcji towarzyszących, takich jak program artystyczny, miasteczko zdrowia oraz program rekreacyjny.

Chcemy, aby Rembertów miał liczną reprezentację na Olimpiadzie. Dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie wstępnej ankiety uczestnictwa, aby poznać Państwa preferencje dotyczące udziału w zawodach.

Już dziś wypełnij ankietę i dołącz do reprezentacji Rembertowa!

Zdjęcie lub skan wypełnionej ankiety można wysyłać na adres rembertow.wsr@um.warszawa.pl, lub dostarczyć ją osobiście do Wydziału Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Rembertów al. gen. A. Chruściela "Montera" 28. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2023 r.

Więcej informacji można uzyskać w Zespole Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy tel. 22 44 33 868, 22 44 33 869.

 

 

 

WSTĘPNA ANKIETA UCZESTNICTWA W V WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE SENIORÓW, KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURENCJI SPORTOWYCH ‐ Rembertów

 

 

 

 

WSTĘPNA ANKIETA UCZESTNICTWA W V WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE SENIORÓW KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURENCJI SPORTOWYCH ‐ Rembertów