Relacja z Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów

W dniu 15 września 2013 r. na stadionie piłkarskim "Strefy Sportu" przy ul. Strażackiej 121, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn: LI LO Rembertów, Bomba Boys, Najlepsza Drużyna na Świecie FC, Młode Wilki, Akcent Warszawa, LI LO oraz FC Merlinki.

Po zaciętej walce wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

I miejsce - Najlepsza Drużyna na Świecie FC

II miejsce - LI LO

III miejsce - FC Merlinki

IV miejsce - Bomba Boys

Najlepszym Strzelcem turnieju został Oleg Lewicki.

Zwyciężcy turnieju otrzymali pamiątkowe medale a zdobywcy I miejsca - dodatkowo Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy autorstwa Sylwii Jaroń:

Dziękujemy Panu Edwardowi Czeleniowi (UKS AON Warszawa Rembertów) i Panu Janowi Kowalukowi (Strefa Sportu) za duże zaangażowanie w organizację turnieju oraz rembertowskim społecznikom za poczęstunek dla zawodników w postaci grochówki.

Kolejny turniej piłkarski odbędzie się już 13 października 2013 r. na terenie stadionu "Strefa Sportu", ul. Strażacka 121. Zapraszamy!