null

Rada Seniorów Dzielnicy Rembertów aktywna w sieci!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Rada Seniorów Dzielnicy Rembertów działa aktywnie także w sieci! Zapraszamy wszystkich seniorów do regularnego przeglądania informacji umieszczonych na profilu rady na portalu Facebook oraz na stronie internetowej.

 

Na portalu społecznościowym facebook profil rembertowskiej Rady Seniorów nazywa się: Senioralny Rembertów i znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/senioralnyrembertow

Polecamy także zaglądanie na stronę internetową: 
https://radaseniorowrembertow.pl/


Znajdziecie tam sporo ciekawych tematów i aktualnych informacji, a także mnóstwo zaproszeń na wydarzenia dedykowane seniorom.


Seniorów w Warszawie reprezentuje także Warszawska Rada Seniorów, która rzachęca do regularnego odwiedzania jej strony internetowej, profilu na facebooku oraz kanału na YouTube. Publikuje tam wszystkie ważne informacje dotyczące polityki senioralnej, działania rad seniorów w dzielnicach, zaproszenia i relacje z wydarzeń i wiele innych...
Link do strony internetowej: https://wrs.waw.pl/
Link do profilu na portalu facebook: https://www.facebook.com/Warszawska-Rada-Senior%C3%B3w-1420912517949506/
Link do kanału na  YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqrKk3ilWzh73Uhy8D6jVRQ 

 

 

Plakat informacyjny dotyczący działania Rady Seniorów Dzielnicy Rembertów w sieci. Podane są adresy internetowe profilu na facebooku oraz adres strony www.
Rada Seniorów Dzielnicy Rembertów w sieci