null

Projekt "Przystań Rembertów"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Bezpłatna oferta zajęć dla dzieci i młodzieży z Dzielnicy Rembertów. Projekt ,,Przystań Rembertów” jest adresowany do dzieci w wieku 7-16 lat w ramach prowadzonej przez Fundację placówki wsparcia dziennego w formie podwórkowej.

Poprzez realizację zadania chcemy stworzyć optymalne możliwości rozwoju i funkcjonowania społecznego, ucząc poprzez zajęcia socjoterapii oraz wsparcia grupowego kluczowych kompetencji społecznych a poprzez pracę wychowawczą realizować działania alternatywne, czyli poszerzać wachlarz form spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież.

Poprzez zaangażowanie do projektu rodziców/ opiekunów, chcemy wzmocnić ich integrację, kompetencje a także dać szanse na prawidłowe wspieranie dziecka w rozwoju.

Harmonogram:

  1. Poniedziałek - nieczynne
  2. Wtorek -  w godz. 15.00-18.00 działania alternatywne- na miejscu i wyjścia (zajęcia teatralne, muzyczne, sportowe, wyjścia do kina, muzeum itp.)
  3. Środa - w godz. 16.00-19.00 Wsparcie grupowe z elementami socjoterapii dla młodzieży 12-16 lat
  4. Czwartek - w godz. 15.00-18.00 Zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci 7-12 lat
  5. Piątek - 15.00-18.00 działania alternatywne – na miejscu i wyjścia (zajęcia teatralne, muzyczne, sportowe, wyjścia do kina, muzeum itp.)

Dodatkowo raz w miesiącu odbywają się warsztaty dla rodziców oraz prowadzone są konsultacje wychowawcze

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapisy po wcześniejszej konsultacji. Szczegółowe informacje na stronie: www.froprzystan.com oraz bezpośrednio pod numerem telefonu + 48 660798163.

Placówka Wsparcia Dziennego w formie podwórkowej ,,Przystań Rembertów”
ul. gen. K. Ziemskiego ,,Wachnowskiego” 22, Warszawa Rembertów
(na terenie Szkoły Podstawowej 376 - od bramki, schodami po lewej stronie J).

grafika przedstawiająca grupę ludzi i opis projektu
Przystań Rembertów