Projekt aktywizujący seniorów ze wsparciem samorządu Mazowsza

Nabór w ramach programu "Mazowsze dla seniorów" odbył się w tym roku po raz pierwszy. Rembertów otrzymał dofinansowanie na projekt "Edukacyjny piknik z seniorem" w wysokości 20 tys. zł.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 22 lipca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Rembertów reprezentował burmistrz Maciej Iwanicki. Nasza dzielnica jest jedną z 11 warszawskich dzielnic, które wzięły udział w naborze w ramach programu "Mazowsze dla seniorów" i otrzymały dofinansowanie na aktywizację seniorów.

Dwudniowy “Edukacyjny piknik z seniorem” odbędzie się we wrześniu i już dzisiaj zapraszamy do udziału wszystkich rembertowskich seniorów. Pierwszy dzień będzie miał charakter edukacyjny –odbędą się wykłady/warsztaty. Drugiego dnia zaplanowano piknik z bogatą ofertą zajęć ruchowych i artystycznych. Na zakończenie odbędzie się potańcówka. Wspólna zabawa ma zachęcić wszystkich seniorów do ruchu, aktywności i sądziedzkiej integracji. Szczegóły wydarzenia podamy już wkrótce!

Burmistrz Rembertowa Maciej Iwanicki podpisuje umowę w sali Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego na "Edukacyjny piknik z seniorem".
Program "Mazowsze dla seniorów" - podpisanie umów

W sali Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego wspólne zdjęcie osób zaangażowanych w program "Mazowsze dla seniorów".
Program "Mazowsze dla seniorów" - podpisanie umów