Posiedzenie Młodzieżowej Rady Dzielnicy Rembertów

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Rembertów (MRD) w nowym składzie już działa. W kwietniu w rembertowskich szkołach odbyły się wybory uzupełniające do MRD (kadencja 2021-2023), a w maju Komisja Samorządowa wybrała Tomasza Jankowiaka (jako ucznia spoza szkół rembertowskich).

19 maja odbyła się sesja, podczas której nowowybrani delegaci złożyli ślubowanie oraz otrzymali zaświadczenia od Przewodniczącego Rady Dzielnicy Rembertów Arkadiusza Piotrowskiego. Na posiedzeniu obecni byli również Przewodniczący Komisji Samorządowej Marcin Ziętek oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Marcin Płonka.

Zgodnie ze statutem Komisja Samorządowa Rady Dzielnicy może wybrać do MRD do 4 osób spoza szkół rembertowskich. Obecnie wybrała 2, pozostają więc jeszcze 2 miejsca. Członkiem Młodzieżowej Rady może zostać uczeń, który ma 13 lat.
Młodzież zapraszamy do współpracy!

Zdjęcie grupowe Młodzieżowej Rady Dzielnicy Rembertów
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Posiedzenie Młodzieżowej Rady Dzielnicy Rembertów. Przewodniczący Rady Arkadiusz Piotrowski gratuluje radnym wyboru.