null

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sąsiada w Rembertowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 8 czerwca br. miał miejsce piknik z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sąsiada zorganizowany przez Domu Kultury „Wygoda” w Rembertowie, w którym udział wzięła również delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Na miejsce pikniku została wybrana osiedlowa ulica Koniecpolska, dzięki czemu jej mieszkańcy oraz osoby zamieszkujące na osiedlu Kawęczyn-Wygoda miały możliwość poznać się wzajemnie, zaprezentować swoje hobby czy umiejętności. Panująca na pikniku atmosfera sprzyjała budowaniu sąsiedzkich więzi czy poznawaniu nowych przyjaciół.

Z kolei uczestniczące w imprezie dzieci miały możliwość wziąć udział w wiele konkursach oraz zabawach. Każdy mały oraz duży mógł znaleźć zajęcie dla siebie. Głównymi atrakcjami były: dmuchana zjeżdżalnia, malowanie buziek, łowienie rybek w dmuchanym basenie, basen z piłeczkami, zabawy z bańkami mydlanymi, zabawy taneczne, bajkowe tunele, pokaz chodzenia na szczudłach, a także konkursy z nagrodami.

Dodatkowo w programie zostało przewidziane catering w postaci kiełbasek z grilla oraz desery tj. lody tajskie i popcorn.

Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Rembertów na zaproszenie kierownika placówki również wzięła udział w wydarzeniu. Pracownicy delegatury przyciągali obecnych uczestników pikniku organizowanymi konkursami, nagrodami oraz słodyczami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w konkursach, w których mogły wygrać ciekawe nagrody i gadżety ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.