OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Ogłoszenie nr 500141932-N-2018 z dnia 21-06-2018 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Prace remontowe w budynku Przedszkola nr 158 przy ul. Dwóch Mieczy 35/37 w Warszawie

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 562119-N-2018
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 1525966300090, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04401   Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):
UD-VIII-WZP.271.21.2018
Roboty budowlane
Przeprowadzenia remontu w części budynku Przedszkola nr 158 przy ul. Dwóch Mieczy 35/37 w Warszawie. Remont dotyczy w różnym zakresie pięciu sali zajęć, łazienki wspólnej dzieci oraz części pomieszczeń kuchni przedszkola. W ramach zamówienia należy wykonać nw. roboty: 1. Roboty rozbiórkowe ścian działowych w dwóch łazienkach dzieci przy salach zajęć oraz w łazience wspólnej dzieci, 2. Zerwanie istniejących parkietów w trzech salach zajęć, 3. Demontaż istniejącej stolarki drzwiowej w remontowanych pomieszczeniach, 4. Demontaż instalacji wod-kan. w łazienkach przy salach zajęć Demontaż armatury i urządzeń sanitarnych w remontowanych łazienkach, 5. Demontaż oświetlenia w pięciu salach zajęć i remontowanych łazienkach, 6. Wykonanie murowanych ścian działowych w nowej zabudowie po rozbiórce ścian działowych w łazienkach, 7. Wykonanie po przebudowie ścian nowej instalacji wod.-kan. oraz zakup i montaż pełnego wyposażenia nowych łazienek, 8. Wykonanie prac tynkarskich , malarskich, glazurniczych i posadzkarskich w nowych łazienkach, 9. Przygotowanie podłoża pod nowe posadzki z wykładziną PCV typu tarkett, 10. Wykonanie nowych posadzek z wykładziną PCV typu tarkett w remontowanych salach zajęć, 11. Zakup i montaż nowych opraw oświetleniowych LED w remontowanych salach zajęć i łazienkach z przebudową instalacji elektrycznej, 12. Zakup i montaż nowej aluminiowej ślusarki drzwiowej w remontowanych pomieszczeniach, 13. Zakup i montaż lekkich ścianek kabin łazienkowych, 14. Prace porządkowe.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 45110000-1

Dodatkowe kody CPV: 45310000-3, 45420000-7, 45430000-0, 45440000-3, 45450000-6
Przetarg nieograniczony

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19/06/2018
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 184129.77
Waluta PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  2
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: Instalacje Elektryczne Krzysztof Kwiatkowski
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Ul. Milenijna 51/63
Kod pocztowy: 03-130
Miejscowość: Warszawa
Kraj/woj.:

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 221000.00
Oferta z najniższą ceną/kosztem 221000.00
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 260490.00
Waluta: PLN
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:
IV.8) Informacje dodatkowe:

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu