OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Ogłoszenie nr 500026366-N-2017 z dnia 11-09-2017 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Budowa boiska wielofunkcyjnego z bieżnią okólną przy LI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Kadrowej 9 w Warszawie

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 555539-N-2017
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 1525966300090, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04401   Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):
UD-VIII-WZP.271.12.2017
Roboty budowlane
Przedmiot zamówienia: Budowa boiska wielofunkcyjnego z bieżnią okólną przy LI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Kadrowej 9 w Warszawie W ramach zamówienia należy wykonać nw. roboty: 1. Roboty rozbiórkowe istniejącego podziemnego zbiornika żelbetowego i roboty ziemne 2. Częściową rozbiórkę drogi pożarowej o nawierzchni z kostki betonowej i późniejsze jej otworzenie 3. Wycinkę drzew 4. Budowę w miejscu istniejącego boiska do piłki nożnej o nawierzchni ziemnej, nowego, wielofunkcyjnego boiska sportowego z dwutorową, dwustumetrową okólną bieżnią lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej, skoczni do skoku w dal i rzutni kulą, z piłkochwytami, ciągami pieszymi i zagospodarowaniem terenu Przedmiotowe roboty budowlane należy wykonać zgodnie z:  specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, która stanowi załącznik Nr 11 do SIWZ,  projektem wykonawczym, który stanowi załącznik Nr 12 do SIWZ, Załączony do SIWZ przedmiar robót (załącznik nr 13 do SIWZ) nie stanowi zobowiązania stron umowy w sprawie zamówienia publicznego. Klauzula społeczna: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 29 ust. 3a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r, Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015r., poz. 2164 z późn. zm.) polegającą na zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę, przez wykonawcę, podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia. Realizacja zamówienia przez te osoby ma na celu podniesienie jakości i terminowości wykonania zamówienia. Personel zatrudniony na podstawie stosunku pracy to większa dyspozycyjność osób wykonujących zamówienie wobec zamawiającego i wykonawcy, większe doświadczenie personelu (wynikające ze stałości zatrudnienia u danego wykonawcy), lepsza kontrola wykonania zamówienia z uwagi na podporządkowanie pracowników wynikające ze stosunku pracy większe zaangażowanie pracowników (wynikające z potrzeby należytego wywiązania się z obowiązków pracowniczych, co przekłada się na utrzymanie zatrudnienia). Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, podwykonawca przez cały okres wykonywania przedmiotu umowy zatrudnił na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy co najmniej 2 osoby świadczące pracę związaną z wykonywaniem czynności w trakcie realizacji przedmiotu umowy z wyłączeniem kadry kierowniczej, inżynierów oraz pracowników administracji, tj. dwóch brygadzistów do robót w branżach sanitarnej i elektrycznej. Powyższy warunek zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na umowę o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już pracowników.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 45212220-4

Dodatkowe kody CPV: 45000000-7, 45100000-8, 45316100-6
Przetarg nieograniczony

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06/09/2017
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 875404.05
Waluta PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  2
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: AK Sport Andrzej Gniado
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: ul. Lipowa 7
Kod pocztowy: 05-079
Miejscowość: Okuniew
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 1076746,98
Oferta z najniższą ceną/kosztem 1076746,98
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 1223551,76
Waluta: PLN
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom
tak

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: budowa boiska
IV.8) Informacje dodatkowe:

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu