OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Ogłoszenie nr 510101329-N-2020 z dnia 09-06-2020 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Roboty remontowe w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 189 z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Dwóch Mieczy 5 w Warszawie

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 531242-N-2020
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 15259663000900, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04-401  Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):
UD-VIII-WZP.271.4.2020
Roboty budowlane
Przeprowadzenia remontu ścian i elewacji hali sportowej przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy 5 w Warszawie. Remont dotyczy wykonania napraw uszkodzeń ścian i elewacji hali sportowej wskazanych w decyzji nr IIIOT/201/2019 z dnia 08.05.2019r. Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego m.st. Warszawy. W ramach zamówienia należy wykonać: 1. Rozebranie istniejącego, zniszczonego cokołu z płytek klinkierowych wokół budynku hali 2. Wykonanie ocieplenia ścian fundamentowych po uprzednim rozebraniu opaski z kostki betonowej wokół budynku hali i odkopaniu ścian fundamentów 3. Przygotowanie podłoża i wykonanie nowego cokołu wokół budynku hali 4. Odtworzenie opaski z kostki betonowej wokół budynku hali . 5. Naprawa zarysowań powstałych w ścianach szczytowych hali sportowej. 6. Docieplenie ścian szczytowych hali sportowej metodą mokrą lekką z wykonaniem elewacji. 7. Prace porządkowe.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 45100000-8

Dodatkowe kody CPV: 45210000-2, 45400000-1
Przetarg nieograniczony

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09/06/2020
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 293394.41
Waluta PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  9
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  5
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: PHU SIMBUD Grzegorz Kuligowski
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Józefosław, ul. Osiedlowa 4a
Kod pocztowy: 05-500
Miejscowość: Piaseczno
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 267184.54
Oferta z najniższą ceną/kosztem 267184.54
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 332100.25
Waluta: PLN
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:
IV.8) Informacje dodatkowe:

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu