OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Ogłoszenie nr 510529731-N-2020 z dnia 01.12.2020 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Przebudowa drogi w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych w podziale na zadania: Zad. Nr 1 – Przebudowa ulicy Czerwonych Beretów w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Czerwonych Beretów 14); Zad. Nr 2 – Przebudowa ulicy Czerwonych Beretów w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Czerwonych Beretów 6); Zad. Nr 3 – Przebudowa ulicy Frontowej w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Frontowa 8)

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
Numer ogłoszenia: 590152-N-2020
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 15259663000900, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04-401  Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):
UD-VIII-WZP.271.14.2020
Roboty budowlane
Zadanie 1 – Przebudowa ulicy Czerwonych Beretów w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Czerwonych Beretów 14) Zamówienie dotyczy budowy doświetlenia przejścia dla pieszych przy ul. Czerwonych Beretów 14 w Warszawie dzielnica Rembertów i obejmuje: 1. Demontaż istniejącego słupa oświetleniowego. 2. Montaż oświetleniowej linii kablowej typu YKY 5x16 układanej w rurach osłonowych dł. ok. 94 m. 3. Montaż słupów aluminiowych wraz z oprawami oświetleniowymi LED (2 szt.) 4. Przełożenie istniejącej oprawy na nowy słup (1 kpl). 5. Wykonanie niezbędnych pomiarów i dokumentacji powykonawczej; Zadanie 2 – Przebudowa ulicy Czerwonych Beretów w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Czerwonych Beretów 6) Zamówienie dotyczy budowy doświetlenia przejścia dla pieszych przy ul. Czerwonych Beretów 6 w Warszawie dzielnica Rembertów i obejmuje: 1. Montaż oświetleniowej linii kablowej typu YKY 5x16 układanej w rurach osłonowych dł. ok. 48 m. 2. Montaż słupów aluminiowych wraz z oprawami oświetleniowymi LED (2 szt.) 3. Wykonanie niezbędnych pomiarów i dokumentacji powykonawczej; Zadanie 3 – Przebudowa ulicy Frontowej w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Frontowa 8) Zamówienie dotyczy budowy doświetlenia przejścia dla pieszych przy ul. Frontowej 8 w Warszawie dzielnica Rembertów i obejmuje: 1. Demontaż istniejącego słupa oświetleniowego. 2. Montaż oświetleniowej linii kablowej typu YKY 5x16 układanej w rurach osłonowych dł. ok. 25 m. 3. Montaż słupów aluminiowych wraz z oprawami oświetleniowymi LED (2 szt.) 4. Przełożenie istniejącej oprawy na nowy słup (1 kpl). 5. Wykonanie niezbędnych pomiarów i dokumentacji powykonawczej.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 45231400-9

Dodatkowe kody CPV: 45316110-9, 45311200-2
Przetarg nieograniczony

CZĘŚĆ NR: 1
NAZWA: Zadanie 1 – Przebudowa ulicy Czerwonych Beretów w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Czerwonych Beretów 14)

Wartość bez VAT 30621.87
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  2
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: ENERGYMATE Sp. z o.o.
Adres pocztowy: Ul. 3. Maja 92
Kod pocztowy: 05-071
Miejscowość: Sulejówek

Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 27060.00
Oferta z najniższą ceną/kosztem 22765.42
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 32964.00
Waluta: PLN
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:

CZĘŚĆ NR: 2
NAZWA: Zadanie 2 – Przebudowa ulicy Czerwonych Beretów w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Czerwonych Beretów 6)

Wartość bez VAT 19989.65
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: Regionalna Agencja Poszanowania Energii Warszawa Sp. z o.o.
Adres pocztowy: Ul. Modlińska 61 lok. 209
Kod pocztowy: 03-199
Miejscowość: Warszawa

Cena wybranej oferty/wartość umowy 17500.00
Oferta z najniższą ceną/kosztem 14794.44
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 19680.00
Waluta: PLN

CZĘŚĆ NR: 3
NAZWA: Zadanie 3 – Przebudowa ulicy Frontowej w zakresie doświetlenia przejścia dla pieszych (Frontowa 8)

Wartość bez VAT 17851.08
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: PODKOWA Sp. z o.o.
Adres pocztowy: Ul. Staniewicka 1
Kod pocztowy: 03-310
Miejscowość: Warszawa

Cena wybranej oferty/wartość umowy 15691.10
Oferta z najniższą ceną/kosztem 14942.77
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 18450.00
Waluta:

IV.8) Informacje dodatkowe:

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu