OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Ogłoszenie nr 510210056-N-2019 z dnia 03-10-2019 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Dostawa i instalacja sprzętu komputerowego jako pierwszego wyposażenia sal edukacyjnych w Szkole Podstawowej nr 217 przy ul. Paderewskiego 45 w ramach zadania pn.: „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 217 ul. Paderewskiego 45”

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 588920-N-2019
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 15259663000900, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04-401  Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):
UD-VIII-WZP.271.27.2019
Dostawy
Dostawa i instalacja sprzętu komputerowego jako pierwszego wyposażenia sal edukacyjnych w Szkole Podstawowej nr 217 przy ul. Paderewskiego 45 w ramach zadania pn.: „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 217 ul. Paderewskiego 45”: komputery - 24 szt.; monitory - 26 szt.; drukarka laserowa - 2 szt.; monitor interaktywny wraz z instalacją - 5 szt; W przedmiotowym postępowaniu zastosowanie ma obniżona 0% stawka podatku VAT ponieważ nabywcą towarów, o których mowa w art. 83 ust. 13 ustawy o VAT jest Gmina, przekazująca w dalszej kolejności te towary jednostce oświatowej.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 30200000-1

Dodatkowe kody CPV: 30232110-8, 30231300-0, 30231320-6
Przetarg nieograniczony

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30/09/2019
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 173880.00
Waluta PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  3
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: ALLTECH Sp.J. Zdzisław Pająk, Artur Pająk
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Ul. Spółdzielcza 33
Kod pocztowy: 09-407
Miejscowość: Płock
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 94566.70
Oferta z najniższą ceną/kosztem 94566.70
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 114948.00
Waluta: PLN
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:
IV.8) Informacje dodatkowe:

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu