OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Ogłoszenie nr 510207574-N-2019 z dnia 01-10-2019 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Remont dachu w budynku użytkowym położonym przy ul. Marsa 59 w Warszawie - Rembertowie

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 590233-N-2019
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 15259663000900, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04-401  Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):
UD-VIII-WZP.271.28.2019
Roboty budowlane
Remont dachu w budynku użytkowym położonym przy ul. Marsa 59 w Warszawie - Rembertowie. Zakres robót: 1. Wymiana istniejącego pokrycia z płyt ONDULINE na nowe pokrycie z blacho-dachówki powlekanej wraz z akcesoriami-obróbkami systemowymi (gąsiory, wiatrownice, blachy okapowe, itp.) w kolorze ceglastym. 2. Wymiana łat i kontrłat, montaż membrany dachowej paroprzepuszczalnej, wzmocnienie lub wymiana uszkodzonych elementów więźby dachowej, zabezpieczenie więźby dachowej przed korozją biologiczną , ogniem. 3. Remont kominów – nie. 4. Remont włazu dachowego- wykonanie dodatkowych obróbek, skobli i zamknięć.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 45261000-4

Przetarg nieograniczony

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30/09/2019
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 52845.53
Waluta PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  3
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: KRAMAR Usługi Remontowo-Budowlane Marian Krawczuk
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Słupno, ul. Dolna 11
Kod pocztowy: 05-250
Miejscowość: Radzymin
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 61131.00
Oferta z najniższą ceną/kosztem 61131.00
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 64000.00
Waluta: PLN
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:
IV.8) Informacje dodatkowe:

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu