null

Mistrzostwa Judo w Skierniewicach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W niedzielę 3.12.2017 r. zawodnicy UKJ ASzWoj Warszawa startowali w Mistrzostwach Polski w Judo w formach pokazowych tzw. KATA. Zawody odbyły się w Skierniewicach. Klub reprezentowali Maciej Pudłowski oraz Anita Krawczyk i Justyna Śliwa. W pokazach Nage No Kata (demonstracja technik rzutów) drużyna Maciek i Anita zdobyli złoty medal. W pokazach Kodokan Goshin Jutsu (techniki obronne z ju jitsu) Maciej i Justyna zajęli 2 miejsce. W demonstracji technik parterowych czyli chwytów, duszeń i dźwigni Pudłowski z Krawczyk zdobyli srebrny medal. Jest to bardzo duży sukces, pokazujący wszechstronność wyszkolenia zawodników, którzy nie tylko w klasycznych zawodach zdobywają medale Mistrzostw Polski w judo.