null

Medale dla naszych zawodników judo

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W sobotę i niedzielę 29-30 marca br. reprezentacja UKJ "AON Warszawa" startowała w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w judo. Zawody odbyły się w Luboniu k/ Poznania. Zawodnicy odnieśli ogromny sukces wygrywając w grupie męskiej klasyfikację medalową Mistrzostw. Na wynik ten zapracowali: w wadze do 38 kg Maciej Rombel złoto i Piotr Zaborowski brąz, w wadze do 60 kg Konrad Piotrowski i w wadze do 81 Albert Sowa - obaj 3 miejsce. W grupie żeńskiej 5 miejsce wywalczyła Ola Płochocka w wadze do 44 kg. W klasyfikacji łącznej punktowej (chłopcy i dziewczęta) zawodnicy zajęli 2 miejsce za Juvenią Wrocław. Sekcja judo UKJ AON po raz pierwszy w historii zdobyła 4 medale na jednych Mistrzostwach Polski. Przed zawodnikami w tym półroczu za tydzień Mistrzostwa Polski młodzieży (do 23 lat) i za dwa tygodnie Mistrzostwa Polski juniorów i juniorek (do 21 lat) z dużymi szansami na kolejne medale. Trenerem Klubu jest mgr Cezary Majewski.
Klub otrzymuje wsparcie na szkolenie zasadnicze i podstawowe z miasta st. Warszawy.