null

Lato w mieście 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
pl_logo_lato_w_miescie.png

Pod adresem warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl 9 maja br. rodzice uczniów klas I-VIII będą mogli zapoznać się z ofertą Feryjnych Placówek Edukacyjnych i Feryjnych Punktów Zajęć Specjalistycznych biorących udział w tegorocznej Warszawskiej akcji Lato w mieście 2022. Dla naszych mieszkańców już teraz zamieszczamy Harmonogram placówek w Dzielnicy Rembertów. Zapisy ruszają 10 maja br. od godz. 8.00 do 22 maja br. do godz. 24.00.

Szczegółowe informacje w terminie późniejszym.

 

Wspólne Warszawskie Lato – oferta wakacyjna dla dzieci z Ukrainy przebywających w Warszawie

Od 31 maja 2022 r. pod adresem  https://edukacja.um.warszawa.pl/-/wspolne-warszawskie-lato-oferta-wakacyjna-dla-dzieci-z-ukrainy-przebywajacych-w-warszawie ruszają zapisy do Akcji „Wspólne Warszawskie Lato” organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci - UNICEF. „Wspólne Warszawskie Lato” jest działaniem uzupełniającym ofertę Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2022. Projekt finansowany jest przez UNICEF i przeznaczony dla dzieci uchodźców, przybyłych do Polski po 24 lutego 2022 r. i mieszkających obecnie na terenie Warszawy.

Zapisy rozpoczynają się 31 maja 2022 r. od godziny 8:00 i potrwają do 8 czerwca 2022 r., w wybranych szkołach o określonych godzinach.  

Załączniki: