null

Koncert walentynkowy w wykonaniu Anety Todorczuk

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.02.2023 19:00 - 14.02.2023 21:00
Biblioteka Publiczna w Rembertowa, Gawędziarzy 8, Warszawa

"Matka, żona, kochanka” to koncert, spektakl i muzodrama w jednym. Z okazji walentynek zapraszamy na artystyczną ucztę w Bibliotece Publicznej. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej przy ulicy Gawędziarzy 8.

Wydawałoby się, że bycie kochanką to czysta przyjemność. Żoną – stabilizacja, a matką – duma i odpowiedzialność... Jak udźwignąć jednocześnie te trzy role? Czy jest sposób, żeby być jednocześnie kobietką i siłaczką? Niańką i uwodzicielką? Mistrzem kuchni i menadżerem? Śpiewając takie utwory jak „All about a bass”, „Windą do nieba”, „Jej portret”, „Polska Madonna”, czy „Kołysanka dla nieznajomej” artystka z ogromnym dystansem do siebie samej, rozprawia się z wieloma mitami dotyczącymi kobiet i pełnionych przez nie ról. Wszystko po to, aby dojść do prostej konkluzji - że warto kochać... samą siebie.
Aneta Todorczuk to absolwentka Liceum Muzycznego w klasie skrzypiec oraz Akademi Teatralnej w Warszawie. Jeszcze przed ukończeniem studiów zadebiutowała w sztuce Jana Englerta na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Odtwórczyni licznych ról filmowych, serialowych i dubbingowych. Ostatnio, widzowie mieli okazję zobaczyć ją w serialach: ”Rodzinka.pl”, ”Singielka” czy ”Druga szansa”.