null

Jubileuszowy 10. bieg RUNbertów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.10.2022 12:00 - 16.10.2022 16:00
Akademia Sztuki Wojennej, al. gen. Chruściela 103, Warszawa

Już 16 października w Warszawie odbędzie się jubileuszowy 10. Bieg Rembertowa – „RUNbertów”. Po trzech latach przerwy uczestnicy wracają na teren Akademii Sztuki Wojennej. Zapisy trwają.

Uczestnicy pobiegną al. gen. Antoniego Chruściela, ul. Bombardierów, ul. Kadrową, ul. Listonoszy, ul. Jerzego ponownie w kierunku Al. gen. Antoniego Chruściela i dalej na teren ASzWoj. Trasa jest taka sama jak w 2019 roku. Zmieni się tylko miejsce biura zawodów.

Bieg Rembertowa to najszybsza „piątka” po tej stronie Warszawy. Oczywiście każdy będzie walczył o swoje małe zwycięstwo i jak najlepszy wynik. Najważniejszy jest jednak udział i dobra atmosfera. Cieszymy się, że wracamy na teren ASzWoj, bo uczelnia posiada bardzo dobre zaplecze do zorganizowania takiego wydarzenia – opowiada Rafał Jachimiak, wiceprezes AZS Warszawa i organizator wydarzenia.

 

10. Bieg Rembertowa – RUNbertów rozegrany zostanie 16 października. Start o godzinie 12:15. Biegi dzieci startują o godzinie 10:20. W ramach imprezy odbędą się Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach ulicznych na 5 km. Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale, a na najlepszych nagrody.
 

Oprócz klasyfikacji open kobiet i mężczyzn wyłoniony zostanie też najszybszy mieszkaniec i mieszkanka Rembertowa, prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa czy najszybszy student i pracownik Akademii Sztuki Wojennej.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w budynku klubu Akademii Sztuki Wojennej przy Aleji generała Antoniego Chruściela „Montera” 103. Czynne będzie w sobotę 15 października w godzinach 15-18, oraz w niedzielę w godzinach 9-12:15.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Rembertów i AZS Warszawa. Projekt współfinansowany jest ze środków m.st. Warszawa. Partnerem wydarzenia jest Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie.

Strona biegu: https://runbertow.azs.waw.pl/