Informacja o unieważnieniu postępowania

Ogłoszenie nr 510237257-N-2020 z dnia 25-11-2020 r.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów: Wykonanie studni głębinowej wody oligoceńskiej o głębokości 235 m p.p.t. zgodnie z projektem robót geologicznych, dokumentacji hydrogeologicznej i operatu wodnoprawnego wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód podziemnych, dokonanie rozruchu, uruchomienia ujęcia wody i studni głębinowej wody oligoceńskiej

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
Numer ogłoszenia: 595384-N-2020
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
Numer ogłoszenia: 540207347-N-2020

I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy dla Dzielnicy Rembertów, Krajowy numer identyfikacyjny 15259663000900, ul. Al. Gen. A. Chruściela  28, 04-401  Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. , e-mail rembertow.wzp@um.warszawa.pl, faks .
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Roboty budowlane
Przedmiotem Zamówienia jest: Wykonanie studni głębinowej wody oligoceńskiej o głębokości 235 m p.p.t. zgodnie z projektem robót geologicznych, dokumentacji hydrogeologicznej i operatu wodnoprawnego wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód podziemnych, dokonanie rozruchu, uruchomienia ujęcia i studni głębinowej wody oligoceńskiej oraz zabezpieczenie istniejącego budynku i placu budowy przy ul. Gawędziarzy 24 w Warszawie, działka nr ew. 54/2, w obrębie 3-09-22. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany również będzie do przekazania do eksploatacji MPWiK S.A w Warszawie wykonanego przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego niezbędnego do odprowadzania wody w trakcie prowadzenia robót wiertniczych i z próbnego pompowania do kanalizacji miejskiej. Inwestycja winna być realizowana na podstawie posiadanej przez Zamawiającego Decyzji Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Nr 307/0Ś/2018 zatwierdzającej projekt prac geologicznych na wykonanie ujęcia wody podziemnej z utworów oligoceńskich, Postanowienia Nr 76/OŚ/2018 o nie oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko jak również mogących potencjalnie oddziaływać na środowisko oraz Decyzji 90/2018 pozwolenia na budowę. Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego tj. studni głębinowej ujmującej oligoceński poziom wodonośny będący w posiadaniu Zamawiającego i Projekt robót geologicznych oraz wszystkie decyzje i postanowienia zostaną przekazane Wykonawcy w dniu podpisania umowy. Zabezpieczenie budynku i placu budowy przed degradacją (zniszczeniem) należy wykonać w 2020 r i będzie polegało na wykonaniu lekkiej konstrukcji drewnianej pokrytej papą, wypompowaniu wody z pomieszczeń podpiwniczonych przeznaczonych na stację uzdatniania wody, uporządkowaniu materiałów znajdujących się na placu budowy oraz dociążenie słupków ogrodzeniowych istniejącymi płytkami chodnikowymi w celu uniemożliwienia przewrócenia się ogrodzenie w czasie silnych wiatrów. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót wiertniczych i wykonania dokumentacji hydrogeologicznej pod nadzorem osób posiadających właściwe uprawnienia.
Zamówienie było podzielone na części:
II.5) Główny Kod CPV: 45240000-1

Przetarg nieograniczony

Postępowanie / część zostało unieważnione
tak
Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania:
Zamówienie zostało unieważnione na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r., poz. 1843) W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający w dniu 17.11.2020 r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego AGMA Janusz Żebrowski, Ul. Grabowa 41, 06-200 Maków Mazowiecki. Wykonawca odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie.

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu