Inauguracja roku akademickiego w Akademii Sztuki Wojennej

1 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Akademii Sztuki Wojennej.

Na zaproszenie władz uczelni uczestniczyli w niej: Burmistrz Dzielnicy Rembertów Agnieszka Kądeja i Przewodniczący Rady Dzielnicy Rembertów Józef Melak. Tradycyjnie zabrzmiała pieśń studencka "Gaudeamus Igitur". Były także przemówienia i wykład inauguracyjny. Przewodniczący Rady Józef Melak złożył kwiaty przed pomnikiem gen. dywizji Tadeusza Kutrzeby i pomnikiem Pamięci Wykładowców i Absolwentów Wyższych Uczelni Wojskowych straconych w okresie komunizmu. Wykładowcom i studentom życzymy owocnej pracy, wielu inspiracji i wytrwałości w dążeniu do naukowych celów.

Burmistrz Dzielnicy Rembertów Agnieszka Kądeja oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy Rembertów Józef Melak uczestniczą w inauguracji roku akademickiego w Akademii Sztuki Wojennej
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Rektor Akademii Sztuki Wojennej przemawia podczas inauguracji roku akademickiego.
Delegacja składa wieniec przed pomnikiem gen. dywizji Tadeusza Kutrzeby na terenie Akademii Sztuki Wojennej.