null

Halina Frąckowiak na Dzień Babci i Dziadka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Fot. Agata Dyka

Kto nie zna takich przebojów, jak „Papierowy księżyc” czy „Serca gwiazd”, które przed laty wykonywała Halina Frąckowiak. Te i inne hity mieszkańcy Rembertowa usłyszą już 22 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00, podczas koncertu artystki, organizowanego z okazji Dnia Babci i Dziadka. Recital odbędzie się w sali widowiskowo-konferencyjnej Akademii Sztuki Wojennej, a bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można otrzymać już dwa tygodnie wcześniej.

Chociaż większość żyje atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia to już warto pomyśleć o babciach i dziadkach, którzy swoje święto będą obchodzić w drugiej połowie stycznia. Specjalnie dla nich Urząd Dzielnicy Rembertów przygotował propozycję spędzenia wieczoru w towarzystwie artystki o nietuzinkowym głosie i wyjątkowym talencie. Halina Frąckowiak, bo to o niej mowa, zadebiutowała w 1963 roku. Początkowo współpracowała z zespołami Tony, Takty i Tarpany, a od 1972 roku rozpoczęła swoja karierę solową. To wówczas można dostrzec rozkwit jej kariery i ogromny wzrost popularności. Artystka wielokrotnie nagradzana była w plebiscytach na najpopularniejszą piosenkarkę. W czasie swojego zawodowego życia nagrała ponad 20 płyt i wylansowała liczne przeboje, jak chociażby „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Mały elf” i wiele, wiele innych.

Koncert Haliny Frąckowiak z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego i pianisty, którego uczestnikami będziemy mieli okazję być już 22 stycznia, to wydarzenie pełne klasy i wysublimowanej elegancji. Bez wątpienia jest dobrą propozycją dla słuchaczy o wyrafinowanym guście, lubiących stare, dobre przeboje w ciekawych aranżacjach.

Wejściówki na to wydarzenie będą dostępne w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Rembertów już 9 stycznia od godz. 17:00.

Zapraszamy!