null

Certyfikaty Miejsca Przyjaznego Seniorom 2019

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dom Kultury "Rembertów" i Dom Kultury "Wygoda" otrzymały certyfikaty Miejsca Przyjaznego Seniorom 2019. Serdecznie gratulujemy laureatom zdobycia tych tytułów! Niestety, z powodu epidemii koronawirusa nie odbyła się zaplanowana na 3 kwietnia Gala Konkursu. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną on-line. Przypominamy, że nadal obowiązują certyfikaty Miejsc Przyjaznych Seniorom z roku 2018 na lata 2019-2021, które kapituła przyznała: Urzędowi Dzielnicy Rembertów, Ośrodkowi Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy i Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. BRAWO REMBERTÓW!
Miejsce Przyjazne Seniorom to coroczny konkurs organizowany przez Warszawską Radę Seniorów i dzielnicowe rady seniorów, przy współpracy z Urzędem m.st. Warszawy.
Ideą konkursu jest zmienianie świadomości społeczeństwa, instytucji i biznesu poprzez promowanie pozytywnego pro-seniorskiego podejścia, poprzez wyróżnianie tych placówek, które w swojej działalności spełniają wymienione kryteria.