null

Bezpłatna infolinia z pomocą psychologiczną dla dzieci i młodzieży

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Telefon Relacji i Edukacji to telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, skierowany do młodszych mieszkańców Warszawy oraz powiatów: legionowskiego, wołomińskiego, nowodworskiego oraz Ożarowa Mazowieckiego.

Pod specjalnym numerem telefonu dyżurują specjaliści, gotowi do udzielenia pomocy psychologicznej. Na telefony czekają psycholodzy i psychoterapeuci, którzy nie tylko odpowiedzą na pytania, ale udzielą też odpowiedniego wsparcia. Każdy, kto zadzwoni pod numer Telefonu Relacji i Edukacji może liczyć na fachowe pogłębienie tematu, porady i wskazówki dotyczące konkretnego problemu.  
Telefon czynny jest w dni robocze, w godzinach 17:00-19:00.
Telefon: 22 / 355 2008
Skype: Kampania POŁĄCZENI

Projekt realizuje Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych Myśli w ramach kampanii społecznej „Połączeni”. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problem jaki wynikł w sferze relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego dzieci, w związku z pandemią COVID19. Partnerem akcji została Psychoklinika Poradnie Zdrowia Psychicznego. 

Więcej informacji dotyczących Telefonu Relacji i Edukacji dostępnych jest na stronach internetowych psychoklinika.pl i fundacjapsyche.pl