null

Dzień Dziecka z bocianem Klekosławem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.06.2021 17:00 - 01.06.2021 18:00
Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II, Gawędziarzy 8, Warszawa
Dzień Dziecka na Agrykoli, piknik rodzinny, warsztaty rysunku, dzień, lato.
Autor: m.st. Warszawa

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Przygody bociana Klekosława”. Spektakl odbędzie się we wtorek 1 czerwca 2021 r. w Bibliotece Publicznej przy ul. Gawędziarzy 8.

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 22 255 39 96 lub w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 51.

Czy wiecie, że podróż z Afryki do Polski zajmuje bocianowi nawet dwa miesiące? To bardzo wyczerpująca i niebezpieczna wyprawa. Bocian Klekosław pierwszy raz w swoim życiu musi przebyć tę drogę. Nie wie nawet, gdzie jest Polska i jak rozpozna, że znalazł się u celu swej podróży. Jeśli jesteście ciekawi, jakie przygody przeżyje Klekosław w czasie podróży i czy uda mu się trafić do Polski, koniecznie przyjdźcie na przedstawienie.

Podczas spektaklu uczestnicy mają obowiązek zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk. Niezbędne jest też dostarczenie wypełnionego oświadczenia dostępnego na stronie biblioteki lub w bibliotece. Prosimy o zapoznanie się z procedurą organizacji i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: wypozyczalnia51@bprembertow.waw.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Gawędziarzy 8 ) od pon. do pt., w godz. 9:00-19:00 lub pod numerem telefonu 22 255 39 96

Plakat - zaproszenie na Dzień Dziecka do biblioteki