null

Akademia Piłkarska EsKadra Sp. z o. o.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Akademia powstała w 2017 roku w ramach funkcjonowania zespołu obiektów STREFA SPORTU, które w przeszłości były zapleczem “WKS Kadra Rembertów”. W tamtych czasach z infrastruktury często korzystali również znani zawodnicy, np. pod opieką byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Kazimierza Górskiego. Przed mundialem w Argentynie w 1978 roku obiekt był także wykorzystywany przez podopiecznych selekcjonera biało-czerwonych Jacka Gmocha.

Obecnie nasze obiekty są przystosowane do przyjęcia blisko 1000 młodych zawodników. Zajęcia, opracowane na podstawie sytemu szkoleniowego EsKadraTM, prowadzi wyselekcjonowana kadra trenerska, m.in. absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego z licencjami trenerskimi typu UEFA B.

Jako jedna z niewielu komercyjnych szkółek piłkarskich w Polsce, posiadamy własną infrastrukturę o powierzchni blisko 5 hektarów, potrzebną do kompleksowego szkolenia.

W ramach tego dysponujemy trzema boiskami. Dwa z nich, główne i treningowe, mają nawierzchnię naturalną. Każde ma wymiar 68×105 m. Dodatkowo posiadamy boisko treningowe o nawierzchni syntetycznej 60×40 m, które w sezonie jesienno-zimowym przykryte jest nowoczesną ogrzewaną halą pneumatyczną z trybuną dla rodziców i opiekunów. Dysponujemy także specjalistycznym zapleczem socjalnym (w tym 5 szatniami oraz strefą natrysków).

O wysokim poziomie infrastruktury świadczy m.in. fakt, iż na naszych obiektach na co dzień trenują zawodowe zespoły piłkarskie m.in. Legia Warszawa. Korzystają z nich również oficjalne drużyny reprezentacji Mazowsza, młodzieżowe kadry Polski, w tym U 16, U 19, U 20 i U 21.

Więcej informacji na stronie: http://eskadra.eu/