null

"Świąteczne śledztwo" - spektakl dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wzorem ubiegłego roku Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy przygotowuje dla najmłodszych mikołajkową niespodziankę. „Świąteczne śledztwo” to tytuł spektaklu, który dzieci obejrzą 17 grudnia o godz. 16:00 w sali widowiskowo – konferencyjnej Akademii Sztuki Wojennej. Wejściówki na to wydarzenie będą dostępne już dwa tygodnie wcześniej.

Ten zabawny świąteczny spektakl, w wykonaniu artystów z Teatru Kultureska, przeniesie najmłodszych do magicznego, zimowego miasteczka w Laponii, w którym doszło do… porwania św. Mikołaja! Jednak tam, gdzie pojawia się problem, zjawia się również Detektyw Super-Bałwan. Fachowo przeprowadzone przez niego śledztwo co prawda nie rozwiąże problemu, ale z pewnością doprowadzi wszystkich widzów do… śmiechu!

Dzieci będą miały okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów, a nawet wcielić się w rolę detektywów! Dzięki interaktywnej formie widowiskanajmłodsi będą mogli wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzykibez wątpienia wydarzą się świąteczne cuda i być może nawet wróci cały i zdrowy święty Mikołaj!

Po zakończeniu przedstawienia wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w spotkaniu ze świętym Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Kto wie, może tak jak rok temu, Mikołaj przyniesie dla rembertowskich dzieci jakieś upominki? Aby się o tym przekonać, należy zgłosić się do Urzędu Dzielnicy Rembertów po bezpłatną wejściówkę na to wydarzenie. Bilety będzie można otrzymać od 5 grudnia, od godz. 17:00 w Wydziale Obsługi Mieszkańców. Wejściówki obowiązują tylko małych widzów. Dla rodziców towarzyszących swoim pociechom – wstęp wolny.