null

"Samorządowiec Roku 2017"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Marek Jarzęcki radny dzielnicy Rembertów z tytułem najlepszego samorządowca województwa mazowieckiego w plebiscycie „Samorządowiec Roku 2017”.

Na dzisiejszej sesji Rady Dzielnicy Rembertów Przewodniczący Rady Stanisław Kowalczuk uroczyście wręczył wyróżnienie dla najlepszego samorządowca województwa mazowieckiego. Został nim wybrany głosami mieszkańców radny Marek Jarzęcki z klubu „Forum dla Rembertowa”. Jest przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa. W radzie dzielnicy działa w komisjach: Gospodarki Przestrzennej i Zrównoważonego Rozwoju oraz Samorządowej.  Od 2008 roku zajmuje się pracą społeczną w Radzie Osiedla Kawęczyn – Wygoda. W latach 2008 – 2012 był członkiem Zarządu Osiedla, zaś w latach 2012-2014 Przewodniczącym Rady Osiedla.

W zakończonej w połowie stycznia br. edycji plebiscytu „Samorządowiec Roku 2017” oddano rekordową, jak do tej pory, liczbę głosów, bo aż 270 tys. Internauci głosowali na marszałków województw, prezydentów i burmistrzów miast oraz na radnych. Organizator PortalSamorzadowy.pl nie przyjmował zgłoszeń kandydatów do plebiscytu. Wystarczyło wejść na stronę portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych i wpisać interesujące nas nazwisko bądź też wybrać z listy województwo i miasto albo powiat, żeby zobaczyć wszystkich samorządowców z tego obszaru.

Więcej o plebiscycie Samorządowiec Roku 2017 http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/najlepsi-samorzadowcy-roku-2017,103061.html