null

Konkurs na najciekawszą promocję projektu zgłoszonego do 8 edycji Budżetu Obywatelskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zestawy warszawskich gadżetów, a na górze napis Konkurs Budżet Obywatelski zgłaszam głosuję korzystam

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla autorów pomysłów 8 edycji Budżetu Obywatelskiego dopuszczonych do głosowania. Do wygrania zestawy warszawskich gadżetów

Co roku jesteśmy pod wrażeniem kampanii promocyjnych prowadzonych przez projektodawców w czasie głosowania. Dlatego chcemy ogłosić konkurs na najciekawszą promocję projektu zgłoszonego do 8. edycji budżetu obywatelskiego i nagrodzić najaktywniejszych, najbardziej kreatywnych autorów.

Zadanie konkursowe polega na:

Opisaniu działania, jakie podejmowałeś, aby zachęcić innych mieszkańców do oddania głosów na projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego na 2022 r. Warto, żeby opis działań był uzupełniony, na przykład dokumentacją fotograficzną lub filmową. Zgłoszenie powinno zawierać również imię i nazwisko osoby prowadzącej kampanię promocyjną, tytuł lub numer ESOG promowanego projektu oraz zgodę na przetwarzanie danych.

Wysłaniu swojego zgłoszenie mailowo na adres: bo@um.warszawa.pl najpóźniej 10 lipca 2021r. W tytule wiadomości wpisz "Konkurs".

Po spełnionych powyżej zadaniach, oczekuj na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone 13 lipca 2021r. Nadesłane zgłoszenia konkursowe będą oceniane pod względem merytorycznym i wizualnym. Pod uwagę będzie brana również kreatywność.

Do wygrania są zestawy warszawskich gadżetów, m.in. koszulki Civis Sapiens, mini-scyzoryki SwissCard, torby płócienne, filiżanki, powerbanki, książki, notesy. Nagrody zostaną przyznane przez Organizatora minimum trzem uczestnikom konkursu, którzy nadeślą najbardziej atrakcyjne i najciekawsze zgłoszenia.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie https://twojbudzet.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/konkurs-na-najciekawsz-promocj-projektu-z-bud-etu-obywatelskiego